Фото

День однієї вулиці

        Минулої неділі, 23 жовтня,  у Харкові пройшов  фестиваль «День однієї вулиці» в рамках якого на вулиці Університетській відбулося  безліч цікавих заходів: презентацій, екскурсій, лекцій, лицарський турнір, дегустація німецької кухні, виступи бандуристів та сучасних музикантів і т.п.

Фотозвіт пікетування Будиноку Уряду

         20 травня 2016 року активісти пішохідних та велосипедних організацій пікетували Будинок Уряду, вимагаючи внести зміни до Правил дорожнього руху та Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: знизити ліміт швидкості у містах із 60 до 50 км/год і зменшити ліміт нештрафованого перевищення швидкості із 20 до 5 км/год,

Харків'яни пройшли мовним маршрутом "Від Квітки до Тараса" (Фотозвіт)

 

 

У Харкові День рідної мови у Харкові відзначили ходою від «Квітки до Тараса». Шанувальники української мови пройшлися від пам’ятника Григорію Квітці-Основ’яненку до пам’ятника Григорію Сковороді у Покровському сквері, а від нього – до пам’ятника Тарасу Шевченку.

 

Всім миром проти грипу

Всім миром проти грипу

Фото звіт

3 лютого активісти громадської організації «Товариство учасників руху» провели у Харкові акцію з безкоштовного розповсюдження одноразовим захисних масок від грипу для водії, кондукторів та пасажирів громадського транспорту.

Проект створення пішохідної зони в центральній частині м. Харкова

Проект створення пішохідної зони в центральній частині м. Харкова

(Площа Конституції, вул. Квітки-Основ'яненка, вул. Університетська, Університетська гірка, Покровський сквер)

Мета проекту: раціанальниц перерозподіл міського простору, підвищення туристичної привабливості міста, створення умов для безпечного і комфортного руху пішоходів та велосипедистів.

Конкурс на кращий плакат за тематикою «безпека пішоходів»

6 березня 2013 року, у приміщенні Харківської державної академії дизайну та мистецтв пройшло нагородження учасників та переможців конкурсу на кращий графічний твір, присвячений темі безпеки та захисту пішоходів

Презентація проекту у прес-центрі Status Quo

5 лютого активісти ГО “Товариство учасників руху” та спілки захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” презентували в Харкові проект “Громадське лобіювання впровадження стандартів Європейського Союзу щодо захисту пішоходів в Україні”.