Уряд і Президент зволікають з виконанням Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стан і перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху".

         Як відомо, такі слухання відбулися 23 грудня 2015 року, а 13 квітня 2016 року Верховна Рада України затвердила відповідні Рекомендації, спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху в Україні та зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму. З цією метою, Президенту України було рекомендовано "ініціювати розгляд на засіданні Національної Ради Реформ проекту комплексної реформи системи організації безпеки дорожнього руху в Україні, спрямованої на зменшення показників смертності та травмування людей на дорогах України до 2020 року на 30 відсотків порівняно з 2015 роком" (не виконано).
         У свою чергу Кабінет Міністрів України за рекомендацією парламентських слухань мав невідкладно доопрацювати План дій з безпеки дорожнього руху на період до 2020 року (не виконано), розробити концепцію Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та саму Програму (не виконано), передбачати видатки на реалізацію зазначеної Програми (не виконано).
         Аналіз Програми діяльності КМУ говорить про те, що у 2016 році підвищення безпеки дорожнього руху не входило до пріоритетів Уряду. І це дуже погано. Бо в проекті Державного бюджету на 2017 рік фінансування заходів і програм з підвищення безпеки дорожнього руху також не передбачено. Натомість Уряд анонсує проведення в Україні з 14 по 20 листопада ц.р. Тижня безпеки дорожнього руху. Мабуть, для того, щоб ще раз поговорити про те, як у нас все погано з БДР.

ПОСТАНОВА Верховної Ради УкраїниПро Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стан і перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху"