Протестуй нові білети ПДР!!!

     Головний сервісний Центр МВС України розробив нові тести з Правил дорожнього руху і пропонує всім бажаючим їх протестувати та висловити свої зауваження чи пропозиції.


     Ну нарешті, гора з плеч. Сьогодні ми запустили тестову версію електронних екзаменаційних питань з правил дорожнього руху. Цілий місяць білети будуть винесені на громадське онлайн-обговорення. І, хочу наголосити, що це вперше в Україні, коли це питання вирішується не кулуарно, а відкрито. Отже, всіх запрошуємо до обговорення - і профільні організації, і небайдужих водіїв.

     

Наша мета:
- виключити логічні помилки
- сформувати питання відповідно до категорій водійських посвідчень
- сконцентруватися на найважливіших питаннях безпеки дорожнього руху
- змінити логіку навчання з підготовки до білета №Х до підготовки знань для успішного складання
- вибіркове (random) формування екзаменаційних питань – кожен раз різні 20 питань, неможливо завчити
- прибрати монополію видавництв екзаменаційних білетів
     Експертна група, до якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного спрямування та співробітники Головного сервісного центру МВС, розробили понад 2500 питань з ПДР.
     А поки сподіваюсь, що ви також долучитесь до проходження тесту і перевірите відкрито свої знання зайвий раз, обіцяю не позбавляти вас водійського посвідчення у разі неуспішного проходження тестів :)

 

Отже для перевірки власних сил необхідно:

     Зайти на офіційний сайт Головного сервісного центру МВС www.hsc.gov.ua, натиснути на баннер «Протестуй нові білети ПДР», обрати бажану категорію (або декілька) та власне пройти тест. Після кожного білета є кнопка «Маю пропозицію до запитання», де в онлайн-формі можна залишити свої коментарі до питання, відповідей або графічного зображення.

  

Звісно це поки MVP (мінімально життєздатний продукт), який ми разом з вами доопрацюємо і покращимо!
    Що буде далі? Відбудеться місяць громадського тестування нових екзаменаційних питань, ми проаналізуємо ваші зауваження та внесемо усі корективи, і вже дуже скоро майбутні водії зможуть їх побачити в екзаменаційних класах.
    На цьому зупинятися не збираємося – нас чекають зміни у площині практичного складання іспитів – запровадження відеофіксації. Обов’язково будемо закликати до відповідальної підготовки водіїв та дуже ретельно працювати над системою контролю складання іспитів.
#сервісніцентриМВС

Vladyslav Kryklii