Студенти дизайнери за повагу до правил дорожнього руху

З початку 2013 року на дорогах україни загинули щонайменше чотириста тридцять осіб. Таку сумну статистику наводить сайт дтп юа. Багато з загиблих не мали навіть власного авто - тобто були пішоходами. Переймаються проблемами безпеки не тільки ті хто веде статистику, а й творчі люди

Тридцять робіт подали студенти на конкурс - з них обрали 11 накращих. Проте які і в будь-якому конкурсі нагородили трьох найкращих . Переможця на створення своєї роботи надихнули... звичайні дорожні знаки.

Організатори та учасники сподіваються що художні роботи допоможуть пішоходам бути відповідальнішими. Аби дізнатися, наскільки харківський люд з повагою ставиться до правил дорожнього руху "Вісті" вийшли на вулицю. Багато хто зізнається - іноді правила порушує.

Катерина мешканка Харкова

Бывает перехожу в неположенном месте, особенно если рядом нет зебры. даже если есть переход, но просто лень спускаться на каблуках по ступенькам - проще перебежать

Також серед популярних порушень опинився перехід по зебрі не на той сигнал світлофора. Проте є й ті, хто уважно ставиться до правил, адже вваєає їх необхідними.

Яна мешканка Харкова

Поперше боюся за своє життя і за це настає адміністративна відповідальність

Дійсно кодексом України про адміністративні правопорушення за непокору пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїжджої частини у невстановлених місцях або невиконання інших правил дорожнього руху карається штрафом від 51 до 85 гривень.

Галина Храмова, Вадим Макарюк. Вісті

Джерело: http://www.visti.tv/new.aspx?newsid=13839#.UT8vv5Ye6iC